KANLICA TEKSTİL

 

Kanlıca Tekstil A.Ş. genç girişimci M. Enes Saraç tarafından 2018 yılında kurulmuştur. 

 

“Genç ve Rahat Moda” sloganıyla müşteri memnuniyetinde fark yaratmayı amaçlayan firmamız, deneyimli kadrosu, farklı kesimlere hitap eden markaları, internet satış sitesi ve geniş pazarlama ağı ile her geçen gün çalışma alanını genişletmektedir.

 

Kanlıca Tekstil, Dalioroma, Die Blume Köln, El Cactud Barcelona, Le Palmier Paris ve Water Londan markaları ile farklı stil ve fiyat segmentinde geniş bir yelpazeye hitap etmektedir.

 

“Al Sana Yakışanı” sloganı ile hayata geçirdiğimiz “Yepyeni” internet sitemiz ise ikinci el alışveriş piyasasını daha kaliteli ve uygun fiyatlı yapma fikri ile kurulmuştur.

Yepyeni ile özgün, hikayesi olan ve WOM düşüncesini esas alan bir yönetim kurgusu esas alınmıştır. Tutkulu, heyecanlı ve alanında deneyimli ekibi ile yapılan kurgu sayesinde sevdiğiniz markalar uygun fiyatları ile dolabınızda yer alabilecek.
Dönüştürülebilir ekonominin önemli bir parçası olmayı hedefleyen Yepyeni, tüketim çılgınlığını akıllı alışverişe çevirmeyi hedefliyor. Ürünlerinizi toplu olarak satabilir veya takip ettiğiniz pek çok ünlü isme ait ürünleri satın alarak dolabınızı sizi yormayacak bütçelerle yenileme fırsatı bulabilirsiniz.

 

Kanlıca Tekstil bünyesinde bulunan sosyal medya pazarlama şirketi “PR Yapım” ile de küçük ve büyük şirketlerin markalarını geliştirmelerine, satışlarını arttırarak çevrimiçi ve çevrimdışı işlerini büyütmelerine yardımcı olmayı hedeflemektedir. Amacımız, dijital medya gücümüzü kullanarak geliştirdiğimiz teknoloji ve stratejiler ile sosyal medya pazarlama liderleri arasında farklılıklar yaratarak kalıcı üstünlükler ile hizmetlerimizi sürdürmek.

 

Kanlıca Tekstil olarak her sezon keyifle kullanabileceğiniz trend kadın giyim ürünlerini bir araya getirerek sizlerin beğenisine sunar ve mükemmel alışverişin keyfini çıkarmanızı sağlarız.


 

Vizyonumuz

2024 yılında Türkiye’nin en çok tercih edilen yeni etiketli  ve ikinci el alışveriş markası olmak.

 

 Misyonumuz

Müşterilerimize yenilikçi tasarımları ve geniş kombin seçenekleri sunarak rekabetçi fiyat politikasını koruyup kendi tarzını oluşturabilme imkanı sunmak

Değerlerimiz

Müşteri Odaklılık

Sürekli Gelişim

Dürüstlük

Hoşgörülü olmak

Takım Ruhu İle Çalışmak